Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Wyjątkowa atrakcja na targach - kawa z roweru!

Mieszko Sikorski 2019-04-18 0 komentarzy
Wpis

Właściciele firm chcą, żeby ich produkty sprzedawały się świetnie i żeby ich marka była rozpoznawalna na rynku. Dlatego szukają coraz to nowocześniejszych i mocniej przemawiających do klienta środków przekazu. Organizują różnego rodzaju spotkania promocyjne, eventy czy też konferencje, na których, m.in. rozdawane są różne upominki z logo firmy, foldery i plakaty firmowe. Klienci są jednak coraz bardziej wymagający. Trzeba myśleć o nowych środkach promocji i wdrażać je jak najszybciej. Niewielu zdaje sobie sprawę jednak, jak wielką atrakcją może być  kawa na targach.  Nie jest to kawa serwowana w sposób tradycyjny, ale jest to kawa z roweru. Na pewno nie jest to zwykły rower, jakich setki jeździ po ulicach. To bardzo oryginalna i mobilna kawiarnia na kółkach w starym designerskim stylu. Przyciąga ona uwagę nie tylko wyglądem. Taka nietypowa mobilna kawiarnia to bardzo innowacyjne rozwiązanie. Pozwala na kojarzenie danej firmy czy produktu z ciepłą i aromatyczną kawą.

Na czym polega takie budowanie świadomości marki? Można się tego dowiedzieć na bikecafeglobal.com. Na mobilnej kawiarni można umieścić logo konkretnej firmy czy też jej barwy. Świetna i skuteczna promocja marki gwarantowana.

Rekomendowana firma może zaoferować taki rower każdemu, komu zależy na niebanalnej i skutecznej reklamie. Wyszła też naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje im kawiarnie na rowerze w systemie franczyzowym. To bardzo wygodne i cieszące się dużym powodzeniem rozwiązanie. Warto wziąć to pod uwagę, zważywszy, że takich mobilnych kawiarni ciągle przybywa i to nie tylko w Polsce. Jest ich już w świecie ok. 65. Działają w ok. 40 polskich miastach, a także poza granicami kraju, m.in.:

  • w Finlandii
  • w Szwecji
  • na Węgrzech
  • i w Danii.

Skomentuj wpis