Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Oczyszczalnia przydomowa | SEDYMENT

Bruno Duda 2019-06-15 0 komentarzy
Wpis

Urządzenie do oczyszczania nieczystości pochodzących z gospodarstw domowych i innych niedużych obiektów można kupić w firmach, które świadczą kompleksowe usługi, takie jak: projektowanie instalacji, montaż, uzgodnienia formalnoprawne oraz konserwacja. Jedną z firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montowaniem nowoczesnych oczyszczalni jest przedsiębiorstwo SEDYMENT, które oferuje bezpłatną dostawę swoich urządzeń na terenie całej Polski.

Wśród usług świadczonych przez firmę znajduje się również profesjonalne doradztwo przy wyborze poszukiwanych przez klientów rozwiązań. Przedstawiciele przedsiębiorstwa biorą pod uwagę przede wszystkim indywidualne potrzeby klienta oraz warunki zabudowy konkretnej działki.

Oferowane przez firmę przydomowe oczyszczalnie ścieków to gwarancja najwyższej jakości towarów i usług. Są to 5-komorowe, cylindryczne i żebrowane zbiorniki o samonośnej konstrukcji, która nie wymaga żadnych dodatkowych wzmocnień ani obmurowań. Konstrukcja oczyszczalni obejmuje długie nadstawki, dzięki którym zbiorniki mogą być dość głęboko posadowione w gruncie. Urządzenia nie są zbyt wysokie, dzięki czemu można je montować w płytkich wykopach, co jest szczególnie ważne na tych terenach, na których występuje wysoki poziom wód gruntowych.

Ekologiczna oczyszczalnia przydomowa pozwala na wyeliminowanie ze zgromadzonych w zbiorniku nieczystości aż do 90% znajdujących się w nich zanieczyszczeń. Dzięki temu oczyszczone ścieki mogą być odprowadzane do cieku wodnego lub gruntu.  Można również podlewać nimi niewielki ogród. W tym celu wystarczy zamontować specjalny podziemny przepływowy zbiornik.

Skomentuj wpis