Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Limuzyna na wynajem Łódź

Mieszko Sikorski 2019-01-11 0 komentarzy
Wpis

Ekstra Limuzyna to firma z Lutomierska, która zajmuje się wynajmem ekskluzywnych limuzyn z serii Lincoln Town Car. Te charakterystyczne podłużne samochody nadadzą każdej uroczystości szczyptę luksusu i wyrafinowania. To niepowtarzalny sposób, by nadać ważnym życiowym wydarzeniom odpowiednią rangę i sprawić, że na zawsze zapiszą się w pamięci wszystkich zaproszonych gości. Co ważne, firma oferuje nie tylko eleganckie auta, ale również usługi doświadczonego kierowcy. Komfort podróżujących osób jest dla niego sprawą priorytetową.

Nie da się ukryć, że limuzyna na wynajem w Łodzi to sposób, by zapewnić sobie piękne zdjęcia i wyjątkowe wspomnienia. Każde auto może zostać dodatkowo przystrojone - cena wynajmu obejmuje przybranie samochodu kwiatami i możliwość delektowania się schłodzonym szampanem. Na życzenie klientów do limuzyny można zamocować tablice z napisami "Młoda Para" lub "Nowożeńcy". Takie rozwiązanie sprawdzi się na różne okazje - nie tylko na ślub czy wieczór panieński, ale również chrzciny, randki czy komunie. 

Istnieje też opcja wynajmu sali w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie warto zorganizować bankiet. Zarówno we wnętrzu auta, jak i na miejscu, można poprosić o przygotowanie występu czipendejsa czy tancerki. Ta oferta pozwala przekształcić marzenia o idealnym przebiegu ważnego dnia w rzeczywistość. Firma zajmująca się wynajmem pięknych limuzyn oferuje profesjonalne usługi w przystępnych cenach, które zaczynają się od ok. 300 zł za jedną godzinę wynajmu. W przypadku ślubu koszt rezerwacji pojazdu wynosi z kolei 800 zł.

Skomentuj wpis