Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Kamerzysta i fotograf na weselu w duecie, czy solo?

Malwina Pawłowska 2019-04-25 0 komentarzy
Wpis

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy fotograf i kamerzysta na weselu powinien występować w jednej osobie, to warto zastanowić się na czym Państwu najbardziej zależy. Osobna osoba do realizacji zdjęć oraz nagrywania filmu z eventu da możliwość na zarejestrowanie jak największej ilości ujęć. Oczywiście wszystko wiąże się z większym wydatkiem, jednak wiele Młodych Par decyduje się na takie rozwiązanie. Wedding Studio DRSL ma duże doświadczenie w tworzeniu naprawdę wyjątkowych nagrań, dzięki którym dodatkowo osoba od zdjęć może być zbyteczna.

Studio może pochwalić się nie tylko wykwalifikowanymi pracownikami, ale również najlepszej jakości sprzętem niezbędnym przy nagrywaniu. Dodatkowo firma dba o w pełni legalne oprogramowania do obróbki wideo. Oczywiście każde zlecenie jest w pełni dopracowywane pod każdym względem, dlatego klientami są narzeczeństwa z całego Śląska. Kamerzysta na wesele z Katowic może zagwarantować, że cennik jest elastyczny i wszystkie opłaty są dostosowywane do oczekiwań klienta. Dzięki temu nie będą musieli się Państwo obawiać o zbyt wysokie ceny za usługi.

Dokładne informacje o ofercie oraz niektóre realizacje filmowe można zobaczyć pod adresem oficjalnej strony WWW. Strona zawiera również niezbędne dane potrzebne do kontaktu. Wczesne zapytanie o wolny termin pozwoli na idealne dopasowanie usług kamerzysty do daty ślubu/wesela. W razie jakichkolwiek pytań można telefonować pod numer obsługi klienta lub odwiedzić studio w Katowicach. Wybór kamerzysty, który zajmie się jedynie rejestrowaniem wideo pozwoli na zamknięcie wszystkich niezwykłych wspomnieć bez obaw o pominięcie jakichkolwiek.

Skomentuj wpis