Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Gdzie szukać szkoleń dla pracowników?

Szymon Włodarczyk 2019-05-31 0 komentarzy
Gdzie szukać szkoleń dla pracowników?

Znalezienie fachowego i rzetelnie przeprowadzonego przez wykwalifikowanych trenerów szkolenia nie jest łatwe. Na rynku dostępny jest szeroki wybór szkół i firm oferujących szkolenia dla pracowników w Opolu. Tego rodzaju form kształcenia najlepiej jest poszukiwać w internecie. Wszystkie profesjonalne i doświadczone firmy posiadają swoją stronę www, na której zamieszczają szczegółową ofertę, tak jak robi to Illustro.pl. Aby mieć pewność, że wybrane szkolenie będzie efektywne dla kursantów, warto wcześniej dokładnie przeanalizować propozycję danej firmy, najlepiej kontaktując się bezpośrednio z pracownikiem obsługi klienta i prosząc o przedstawienie indywidualnej oferty.

Przedsiębiorstwa z branży szkoleniowej często proponują szkolenia zamknięte, organizowane specjalnie dla danego klienta i opracowywane w oparciu o jego konkretne potrzeby i wymagania. Przykładowo, jeśli klientem jest spółka z branży finansowej, to szkoleniowiec może opracować specjalistyczne warsztaty czy kurs skupiający się na tematyce z tej właśnie branży lub też poruszający zagadnienia bliskie jej pracownikom.

Wybierając konkretną firmę do szkolenia, warto zwrócić również uwagę na jej elastyczność w podejściu do klienta. Istotne jest, czy przed podjęciem się opracowywania tematu, przeprowadza ona szczegółową analizę sytuacji klienta oraz diagnozę jego potrzeb. Warto dopytać także o formę samego szkolenia oraz metody, jakie są podczas niego wykorzystywane – czy szkoleniowiec pracuje np. w oparciu o metody szybkiego uczenia i zdobywania umiejętności, video-treningi, symulacje z wykorzystaniem scenariuszy profilowanych, burze mózgów, odgrywanie ról itp.

Skomentuj wpis