Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Co to jest sieć LAN?

Szymon Wojciechowski 2019-04-23 0 komentarzy
Wpis

Każda firma powinna dysponować świetnym zasięgiem Wi-Fi. Zdarza się, że przedsiębiorstwa borykają się z niską szybkością transferu danych. W takiej sytuacji warto skorzystać ze wsparcia specjalistów, którzy zajmują się projektowaniem lokalnych sieci. Serwis4You z powodzeniem wykonuje instalacje okablowania. W zakres usług wchodzą także urządzenia aktywne sieci Wi-Fi. Klient może liczyć na to, że firma zadba o projekt i wyposażenie serwerowni. Obszar działalności uwzględnia dostarczenie i fachową konfigurację szafy, zapewnienie zasilania oraz układów monitorowania środowiska.

Propozycja firmy spełni oczekiwania każdego, kto potrzebuje przemyślanej, efektywnej sieci lan w Lublinie. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Po wykonaniu zlecenia współpraca się nie kończy. Usługa obejmuje wykonanie koniecznych testów sprawdzających, a także profesjonalną naprawę w wypadku wystąpienia usterek. Oferowana jest także pomoc w razie chęci rozszerzenia zasięgu zaprojektowanej wcześniej sieci.

Rodzaje sieci

Warto zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy siecią LAN, a WLAN. Pierwsza ze wskazanych dedykowana jest firmom, które działają w ramach jednej, konkretnej lokalizacji. Dzięki świetnym rozwiązaniom wszyscy pracownicy danej organizacji mogą cieszyć się dostępem do firmowych informacji, materiałów, które zostały wrzucone na serwer. Jeżeli chodzi o drugie ze wspomnianych rozwiązań, to sprawdza się ono, gdy instytucja czy przedsiębiorstwo funkcjonuje w ramach kilku oddziałów, które umiejscowione są w różnych lokalizacjach. Niezależnie od miejsca, każdy pracownik korzysta z dostępu do firmowych zasobów.

Skomentuj wpis